Популярна телеведуча розповіла, чому вона розлучилася з репером Елджеєм

Не так давно мережу підірвала новина про те, що відома телеведуча і блогер Настя Ивлеева розлучилася з популярним репером Елджеєм. В інтерв'ю Ксенії Собчак Івлєєва розповіла, що на ділі їх шлюб розпався ще навесні цього року, проте як піднести цю новину громадськості телеведуча просто не знала.

Так, Івлєєва повідала, що їх союз розпався приблизно в березні. Вона зазначила, що віддає належне як їх відносинам, так і своєму колишньому чоловікові, до нього вона відчуває подяку, оскільки з ним Настя була у відносинах в яких Партнери можуть адекватно розмовляти один з одним, чути, слухати і прислухатися.

Крім того, Настя розповіла, що рішення про розлучення було загальним. Зірки дали інтерв'ю щодо свого розриву, оскільки хотіли б, щоб їхні стосунки закінчилися з деяким розмахом, тому вони разом знялися на подвійній обкладинці.

На питання Собчак про те, чи стало причиною розлучення розбіжність в інтересах, Івлєєва заявила, що вона перша, хто почала говорити про проблему, і, коли вона почала розбирати її з Елджеєм, з'ясувалося, що зароджувалася проблема давно. Самі ж подробиці телеведуча "мусолити" не захотіла, оскільки не вважає це за потрібне.

Проте, Івлєєва зазначила, що вона по натурі досить стрімка і непосидюча, в той час як Елджей має більш повільний темп життя, не в останню чергу тому, що він музикант.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Настя Каменських здивувала шанувальників своїм обличчям зблизька.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що син Михайла Круга зробив гучну заяву.

Також "Hyser" писав, що Олена Кравець повністю змінила свій імідж.