У мережі показали неоднозначний знімок Алли Пугачової.

Так, в соціальній мережі досить часто з'являються нові знімки Алли Пугачової і її сім'ї. Найчастіше ними ділиться сам Максим Галкін. На цей раз він показав те, як весело провела час Алла з дітьми на рибалці, на яку її покликала Крістіна Орбакайте і її чоловік. Більше ніхто з зоряного сімейства бути присутнім на цьому веселощі не зміг. Так як сам Галкін був зайнятий зйомками своєї програми "краще за всіх". Сини Крістіни Орбакайте теж були відсутні. Була помічена тільки дочка Клава.

Ліза і Гаррі не залишилися без улову. І як тільки їм посміхнулася удача вони тут же кинулися в обійми мами, щоб розділити з нею радість.

У мережі з'явилися скріншоти, зроблені по відео. На одному з них і видно, як Примадонна обіймає дочку. Втім, поки одні фанати розчулювалися, дивлячись на це фото, інші звернули увагу на зачіску артистки.

Зокрема, від їхніх пильних очей не зникла відсутність волосся у Пугачової. На думку користувачів мережі, перуки вже не можуть допомогти артистці заховати лисину і лисини.

У той же час багато шанувальників тут же почали захищати Примадонну, вказуючи на те, що в її віці це нормально. Вона і так намагається виглядати максимально добре. Але їй пішов вже восьмий десяток і це не жарти.

"Як добре, коли мама поруч😍❤️, Вона красива жінка, талант, розумниця, дуже багатьом людям не подобаються, тому що у них не вийде!!бути такою як вона 😍 😍 , Риболовля вдалася. І Гарі і Ліза зловили рибку. Ви, молодці і це здорово. Здорово батьками організовано корисне дозвілля. 👍 🥰 і 💐 мамі а. б.", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Настя Каменських показала обличчя поблизу і жахнула шанувальників.

Також писали, що Юра Шатунов розкрив свій головний секрет.

Нагадаємо, що у мережі показали як Алла Пугачова мало не впустила зубний протез.