В Америці виявили тіло актора Майкла Кеннета Вільямса. Він був відомий ролями в популярних фільмах і серіалах. Акторові було 54 роки.

Вчора в Америці помер Майкл Кеннет Вільямс. Тіло 54-річного актора виявили в його квартирі в Брукліні. Як повідомляє американська преса, тіло актора було знайдено на кухні, а на столі залишилися сліди наркотичних речовин. Тому, цілком можливо, що помер Вільямс від передозування. Тіло актора виявив його племінник.

Сім'я Вільямса підтвердила його смерть і попросила громадськість проявити повагу до їхнього горя.

"Сім'я з глибоким жалем повідомляє про смерть номінованого на премію «Еммі» актора Майкла Кеннета Вільямса. Вона просить вашої тактовності, сумуючи про цю непереборну втрату", - передала журналістам представник актора Маріанна Шафран.

Вільямс починав свою кар'єру в якості танцюриста в кліпах Мадонни і Джорджа Майкла, а також моделі. Найбільшу популярність йому принесли зйомки в серіалі "Прослушка". Потім актора стали запрошувати в епізодичні ролі таких популярних серіалів, як "Закон і порядок: Спеціальний корпус", "Шпигунка", "Клан Сопрано" і "C. S. I.: Місце злочину". Також Вільямса можна побачити в таких фільмах як "Стукач", "12 років рабства", "Робокоп" і "Судна ніч 2". За плечима актора зйомки в більш ніж 60 фільмах і серіалах. За своє життя він чотири рази був номінований на премію «Еммі».

Як повідомлялося раніше, не стало актора серіалу "Свати". Це злий рок якийсь! Страшна хвороба забрала молодого актора.

Hyser також писав, що помер легендарний актор Жан-Поль Бельмондо. Йому було 88 років. Шанувальники по всьому світу сумують про втрату.