Внучка Софії Ротару Соня Євдокименко поділилася з шанувальниками новим знімком. Фанати обсипали красуню численними компліментами.

Соня Євдокименко, єдина внучка Софії Ротару, справно поповнює свій мікроблог новими знімками. Після літніх канікул, які вона провела з сім'єю в Києві і в Італії, дівчина повернулася в Нью-Йорк. Тут Соня вчиться, і незабаром у неї почнеться новий навчальний рік.

А поки Соня поділилася з шанувальниками ефектним знімком, зробленим на тлі монументальної архітектури. Позувала дівчина в чорному топі оригінального крою, надітому на голе тіло, джинсах від Paco Rabanne і чорних черевиках від CHANEL. Хоча літо підійшло до кінця, Соня продовжує носити топи без нижньої білизни. На цей раз дівчина засвітила не тільки частину оголеного бюста, але і плоский животик. Фігурі красуні можна тільки позаздрити.

Нагадаємо, у Соні ніколи не було проблем із зайвою вагою. Ще в шкільні роки внучка Софії Ротару пробувала свої сили в модельному бізнесі і брала участь в модних показах. Однак великих успіхів у цій сфері вона не досягла. Зараз Соня, як і її брат Анатолій, пробує свої сили в музиці. Дівчина записала вже кілька пісень англійською мовою, проте до популярності своєї бабусі обом онукам Ротару ще далеко. Втім, у молодих людей все ще попереду.

Як повідомлялося раніше, Соня Євдокименко поділилася оригінальним знімком з Італії. Внучка Софії Ротару показала свою бабусю біля підніжжя храму.

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару опублікувала оригінальне фото з музею. Для виходу в світ Соня Євдокименко вибрала шовковий халат, а від нижньої білизни відмовилася.