Дочка знаменитої української співачки Олі Полякової Маша похвалилася шанувальникам новим яскравим образом. Дівчина кардинально змінила імідж і викликала бурхливу реакцію у тих, хто стежить за її життям за допомогою соцмереж.

Так, Полякова-молодша побувала на наймасштабнішому фестивалі коміксів і косплея в Україні-Comic Con Ukraine. Вона вибрала для себе оригінальний образ покоївки Рем з аніме " Re: життя з нуля в паралельному світі».

Маша позувала в контрастній чорно-білій сукні з широким поясом на талії і великою кількістю декору з металу.

Але величезний інтерес фоловерів викликав не наряд дочки "суперблондинки" української сцени, а та обставина, що вона нібито курить. На кількох знімках Маша випускала дим з рота і гості її сторінки відзначили, що виглядало це не дуже красиво.

Втім, критика на адресу старшої дочки Олі Полякової останнім часом звучить дуже часто і зіркова мама регулярно заступається за своє чадо.

Наприклад, нещодавно починаюча артистка Маша Полякова виступила у складі рок-групи" шви " на заході, організованому Асоціацією блогерів України.

Дівчина продемонструвала вокальні здібності і заодно обурила інтернет-користувачів великою кількістю ненормативної лексики в текстах пісень. Після того, як на Машу обршушились злопыхательские антикомплименты, Оля Полякова звернулася до кривдників. Вона різко заявила: "Что треба мати в голові, щоб писати підлітку "ти жирна", "страшна" і т.д., що потрібно мати в голові і душі... Коротше набридло вас лікувати, деяким допоможе тільки лоботомія...".

Раніше "Hyser" писав про те, що Оля Полякова відверто зізналася в постільних проблемах з чоловіком.

Також наш портал розповів про те, що Леся Нікітюк влаштувала "вологу" фотосесію і зірвала шквал захоплених компліментів.

Нагадуємо, що Олена Кравець кардинально змінила імідж, але нарвалася на критику в мережі.