Астролог Павло Глоба розповів, яким знакам Зодіаку у вересні посміхнеться удача. Хто ж буде буквально "купатися в грошах"?

Український астролог Павло Глоба зробив передбачення на вересень 2021-го року. Він розповів, яким знакам Зодіаку посміхнеться удача у фінансовому плані.

Бик. Люди народжені під знаком Тельця, вважає Павло Глоба, в цьому місяці можуть розраховувати на додатковий дохід. Це може бути отримання спадщини, повернення старого боргу, премія на роботі або продаж чого-небудь.

Діва. Щоб не захандрити в перший місяць осені, Павло Глоба радить Дівам зосередитися на роботі. Швидке і якісне вирішення робочих питань допоможе Дівам просунутися на службі і отримати надбавку до зарплати. Погодьтеся, додаткові гроші допоможуть впоратися зі зневірою, що насувається.

Козоріг. У вересні удача буде на боці Козерогів. Будь-які фінансові заходи, затіяні у вересні, будуть успішними, будь то покупка нерухомості або відкриття власного бізнесу. Фінансовий успіх стане хорошою мотивацією для Козерогів і в інших справах.

Ось таким був прогноз астролога Павла Глоби. Якщо ви не знайшли свій знак серед везунчиків, не турбуйтеся. Удача обов'язково посміхнеться вам в наступному місяці.

Як повідомлялося раніше, астрологи назвали знаки зодіаку, яким варто звернути увагу на своє здоров'я у вересні. Кому варто поберегтися і подбати про себе?

Hyser також писав, що названі дати, коли стрижка принесе фінансову вигоду. Астрологи розповіли, як вибрати день для зміни іміджу.

Ми також писали, що астрологи назвали знаки зодіаку, яким не пощастить у вересні. Кому варто бути обережними і утриматися від активних дій?