Російський співак Григорій Лепс налякав шанувальників своєю зовнішністю.

Російський співак Григорій Лепс не так часто радує своїх фанатів новими фото. Кількість його концертів також дещо скоротилася. Багато списують це на вік співака. Тим більше, що у нього є певні проблеми зі здоров'ям, про які він сам колись розповідав. В молодості він мав серйозну залежність від алкоголю, що природно позначилося і на його зовнішньому вигляді і на стані здоров'я.

Не так давно він поділився на своїй сторінці знімком, на якому позує зі своєю хрещеною мамою. Але фанати жахнулися тому, як виглядає сам співак. Він втратив у вазі і"висох". Можна запропонувати, що співак знову зіткнувся з проблемами зі здоров'ям. Можливо, що навіть у нього було знайдено онкологічне захворювання. Адже перша ознака цієї недуги якраз втрата ваги. Але сам співак ніяк не коментує свій зовнішній вигляд.

"З улюбленою хрещеною мамою ❤️", - підписав фото Лепс.

У коментарях шанувальники мережі побажали міцного здоров'я жінці.

"Здоров'я і тільки здоров'я і довгих років життя, Тільки здоров'я вашої хрещеної мами!❤ ️ , Здоров'я і довгих років життя ❤️👏, 🤗❤️ який ви класний 🤗❤️,
Ти останнім часом погано виглядаєш, хрін на все забий, виїхай в санаторій відпочинь, нехай тебе підлатають, у нас отже немає сильних голосів, неохоче і твій втратити., Григорію Вікторовичу, здоров'я вам, всій Вашій родині та хрещеній мамі! Зворушлива фотографія. ❤️😍, Лепс, це епоха,краще його, з його харизматикою, навряд чи народиться такий", - написали віддані шанувальники в коментарях під фото.

Раніше Hyser писав про те, що Сергій Лазарєв показав пікантній знімок з Лорак.

Також писали, що шанувальники Шатунова моляться за життя кумира.

Нагадаємо, що фанати не можуть прийти до тями після того, як побачили нові фото Буйнова, як мумія.