Лариса Доліна поділилася з шанувальниками свіжим знімком. Зірка показала своє обличчя крупним планом.

Російська співачка Лариса Доліна на кілька днів пропала зі свого Instagram. Однак вчора зірка порадувала фоловерів свіжим знімком, і навіть не одним.

"Добрий вечір, шановні передплатники, друзі та колеги! Ось я і повернулася! Спасибі все за підтримку!✊ 🏻Всі подробиці завтра! До скорого🙌🏻👋🏻 #ларисадолина» ,- написала в соцмережі виконавиця.

Цей пост вона супроводила своїм портретним знімком. Позувала Долина в білій сорочці з принтом у вигляді панд. Її образ доповнили оригінальні сережки. Своє волосся артистка завила в кучері і поклала в пишну зачіску, яка нагадувала гніздо. У макіяжі співачка використовувала ніжно-рожеву помаду, зробивши акцент на очі за допомогою чорної підводки і туші. Незважаючи на фотошоп і ретуш, на обличчі виконавиці помітні зморшки.

Відзначимо, що останнім часом в мережі активно обговорюють зовнішній вигляд Долиної. 65-річна виконавиця, яка через кілька днів стане на рік старше, помітно помолодшала. Кажуть, одним фотошопом і ретушшю тут не обійшлося. Шанувальники підозрюють, що зірка російської естради звернулася за допомогою до пластичного хірурга. Зараз співачці не даси більше 40-ка років.

Перетворення зірки особливо помітно на другому фото, яке з'явилося вчора в її мікроблозі. На знімку Лариса відображена "при повному параді". Позувала артистка у фіолетовій сукні, яку доповнила оригінальними сережками. Волосся виконавиці було укладено в стильну укладку, а на обличчі зірки помітний яскравий макіяж.

Як повідомлялося раніше, рідні Лариси Доліної зробили заяву: все дуже серйозно. Що сталося? Чому зірка не виходить на зв'язок з шанувальниками?

Hyser також писав, що Лариса Доліна злила в мережу компрометуюче фото Софії Ротару. Ось, як чудили зірки в молодості.