У соціальній мережі оприлюднили дуже цікавий пост, який присвячений радянському автомобілю ЗІЛ. Цього красеня зняли на камеру телефону в одному з афганістанських міст.

Відповідну публікацію продемонстрували на сторінці "zilfans"в Instagram.

Пост в Instagram
Пост в Instagram

"Шикарні вантажівки ЗІЛ в Афганістані: добірка незвичайних фотографій події в Афганістані вже кілька тижнів не зникають із заголовків новин, але ми звернули увагу на цю країну не у зв'язку з політикою, а через незвичайні автомобілі. Блогер Ілля Варламов провів кілька днів у Кабулі незадовго до захоплення міста "Талібаном" (рух визнано в Росії терористичним, його діяльність заборонена) і звернув увагу на старі вантажівки ЗІЛ130, які можна побачити в афганській столиці.
Джерело: wroom.ru", - підписаний пост на сторінці в соціальній мережі.

Фолловери групи "zilfans" активно спостерігають за новими публікаціями з незвичайними машинами. На даний момент кількість підписників, які підписані на сторінку в соцмережі перевалило позначку в 45 тисяч осіб. Вони не пройшли повз фотографій і написали свої відгуки.

Пост в Instagram
Пост в Instagram

"Заводу немає країни немає а вони досі працюють . Це про якість радянського автопрому . Зроблено на століття", "чому люк в даху був тільки у пасажира?", "Сам хотів вам посилання кинути, реально приємно бачити", "Машина всіх часів і народів", "а що в них незвичайного? Звичайні 130", "Талібанмобіль", - залишають коментарі під знімками користувачі соціальної мережі.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Потрібно відзначити, що, не дивлячись на 2021 рік, в країнах СНД знаходиться дуже багато любителів радянських і старих автомобілів. На даний момент багато хто любить експериментувати і модифікувати старі автомобілі, щоб виділяться з натовпу.

Пост в Instagram
Пост в Instagram

Нагадаємо, що у мережі показали унікальний радянський автомобіль.

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

Українці не можуть скористатися «ковідною тисячею». Детальна інструкція

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Як виглядав найперший ЗАЗ "Таврія": навіть у Європі заздрили такому дизайну

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Hyser", BMW показали автомобіль майбутнього.

Також портал "Hyser" писав, що у Києві продемонстрували унікальну Таврію.