Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко похвалилася новим образом у стінах Верховної Ради.

Юлія Тимошенко днями з'явилася в стінах Верховної Ради в новому образі, який підкреслив її схудлу фігуру. Для свого робочого виходу політик вибрала чорний костюм, який складався з елегантного піджака і спідниці-олівець. Піджак по всіх грудях був розшитий чорним бісером. Свій образ Юлія Тимошенко додатково прикрасила стильними окулярами в чорній оправі і сережками.

Варто сказати, що Тимошенко давно вже не носить косу, а вибирає більш лаконічні і стримані зачіски. На цей раз вона зробила низький хвіст і непомітний денний макіяж.

"Перший дзвінок по-депутатськи! Новий сезон, нові виклики, нові завдання! Ідеальний час об'єднуватися заради України і конкретних результатів для людей!"- підписала знімок Тимошенко.

Юлія Тимошенко порадувала стильним образом, фото: скріншот

У коментарях користувачі мережі відзначили, що 60-річна Юлія Тимошенко відмінно виглядає. З кожним разом її стиль стає все більш елегантним і витонченим. Деякі українці навіть частково порівняли її зовнішній вигляд з першою леді України Оленою Зеленською.

"Юлія Володимирівна👸 🏼❤️, ви дуже красива, розумна, талановита, дуже жіночна. Так приємно вас бачити, захоплюватися вашим професіоналізмом! Успіхів, так тримати!🔥🔥🔥🙌, Дуже велика розумниця! Таких жінок у нас в політиці одиниці!!!, Красуня, і справжній борець за правду і за Україну.Розумниця!!!❤️, Праведна Людина , справжній боєць, перемог Вам і Україні !",- написали користувачі Мережі в коментарях під публікацією.

Раніше Hyser писав про те, що Леонід Кучма потужно висловився на адресу Путіна.

Також писали, що не стало відомого українського політика, Тимошенко в жалобі.

Нагадаємо, що у стінах Верховної Ради сталася чергова бійка.