Мер Івано-Франківська заявив про те, що готовий виділити велику суму грошей тій жінці, яка народить після вакцинації.

Мер Івано-Франківська здивував жителів міста своїм висловлюванням. На чергових зборах він заявив про те, що до нього звернулася жінка і сказала, що не буде вакцинуватися, так як після цього вона не зможе народити. Нібито вакцина призводить до безпліддя. Після цього політик заявив про те, що він готовий виділити 100 тисяч тій жінці, яка після вакцини завагітніє.

"Прийшла до мене і так мені сказала. Тому, ту, яка перша завагітніє після вакцинації-хочу преміювати. Я серйозно кажу, дамо 100 тисяч", - сказав Марцінків.

Начальниця управління охорони здоров'я міста Марія Бойко заявила, що серед населення дійсно ходить такий міф. Нібито, що після вакцинації у людини може бути діагностовано безпліддя. Тому люди свідомо відмовляються від неї і тим самим наражають своє здоров'я на небезпеку. Адже якщо не вакцинуватися, то більше шансів заразитися ковід і в деяких випадках для людини він може закінчитися летальним результатом.

Пізніше на своїй сторінці в Фейсбук Марцінків уточнив, що "звичайно ж, жартує" щодо ста тисяч, незважаючи на слово "серйозно". Точно так само жартома мер доручив стежити після вакцинації за станом секретаря міськради - чи не виростуть у того роги і копита.

Раніше мер Івано-Франківська заявив про те, що він вимагає від усіх політиків міськради, щоб вони вакцинувалися. В іншому випадку вони будуть звільнені. Також він вніс пропозицію призначати допомогу з лікування від ковід тільки тим людям, які пройшли вакцинацію. На його думку так буде максимально чесно.

Раніше Hyser писав про те, що українцям розповіли, що" червона " зона в країні просто неминуча.

Також писали, що у Харківській області почастішали випадки діагностування штаму "Дельта".

Нагадаємо, що професор попередив, що поблажок для вакцинованих при локдауні не буде.