Російський виконавець Тіматі був помічений на відпочинку в компанії української моделі.

Не так давно російський виконавець Тіматі взяв участь у проекті "Холостяк". Однак, після закінчення шоу він тут же відправився на відпочинок, але не з переможницею проекту, а з українською моделлю. Багато хто вважає, що вона просто копія Олени Шишкової, яка народила артисту дочку Алісу.

Зараз репер відпочивають на острові Міконос. Про дівчину мало що відомо. В Instagram вона не вказала жодної інформації про себе. Деякі видання пишуть, що їй 19 або 20 років, і вона переїхала з Чернігова до Києва.

У мережі також з'явилися фото, як пара прогулюється по цьому острову. Сама дівчина вже встигла написати про те, що вона по-новому відкрила для себе Це місце.

у мережі показали нову дівчину Тіматі, копія Олени Шишкової, фото: скріншот

У соціальній мережі шанувальники вже поставили сотні запитань про те, що ж насправді відбувається в парі. Адже Тіматі поки не підтверджує ці відносини офіційно.

"А мені на Решетову схожа, тільки блонда👏, Решетова + Шишкова😂 👌 🏻, найбільш обговорювана дівчина в соц мережах останнім часом 😁 🔥 , Всі на А, Олена, Анастасія, Олександра👏, Може Тимур нарешті закохався ...і навіть одружується !!!👏, Коли дівчина в 19 років встигає робити груди ,губи ,фарбувати в чистий блонд волосся, стати дівчиною Тіматі)) ви ж ще два роки тому були дитиною ! Як ви це встигли все )), Скільки заздрості у людей😹 😅 вони в Міконосі, у них все прекрасно. А ви сидите в своєму мухосранске і давіться жовчю)))", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали дорослого сина українського виконавця Потапа.

Також писали, що Лазарєв показав провокаційні фото з Лорак.

Нагадаємо, що фанати не змогли визнати Буйного, сильно змінився.