Ігор Ніколаєв поділився з фанатами своїм архівним знімком. Співак і композитор показав, як виглядав в молодості.

Російський композитор і співак Ігор Ніколаєв періодично публікує у своєму мікроблозі архівні знімки. Ось і сьогодні він порадував шанувальників фотографією зі свого архіву.

"Молодість!.. Заїхав до старшої доньки в гості, погортав старі фотоальбоми... там багато цікавого!) Буду періодично викладати💥 📸", - підписав фото Ніколаєв.

На чорно-білому знімку він зображений разом з Володимиром Пресняковим-молодшим, який визирає з-за плеча Ніколаєва. Ігор одягнений у джинсову сорочку, згідно з модою тих років. Виглядає композитор так, яким його пам'ятають віддані фанати: довге кучеряве волосся на голові і щіточка знаменитих вусів під носом.

Фото зроблено приблизно в той період, коли Ніколаєв був одружений на Наталії Корольовій. Нагадаємо, шлюб Ніколаєва з Корольовою тривав 9 років: з 1992-го по 2001-ий. Це була одна з найкрасивіших пар російського шоу-бізнесу: він - талановитий композитор і співак, вона – популярна співачка і красуня. Подружжя називали не інакше, як «Дельфін і Русалка». Пісню з такою назвою Ніколаєв написав для Корольової, а потім вони виконали її разом. Правда, пісня стала пророчою для пари, адже "Дельфін і Русалка не пара, не пара, не пара». На початку 2000-х Корольова проміняла Ніколаєва на Сергія Глушка. Хоча ніхто не вірив у довговічність союзу співачки і стриптизера, вони разом вже 18 років, у них є син Архип.

Ніколаєв важко переживав розрив з Корольовою, але все-таки знайшов щастя в особистому житті. У 2010-му він одружився на починаючій співачці Юлії Проскуряковій, яка подарувала йому дочку Вероніку. Від першого шлюбу з однокласницею Оленою у Ніколаєва є доросла дочка Юлія. А ось у шлюбі з Корольовою дітей не було.

Як повідомлялося раніше, Ігор Ніколаєв вразив мережу траурним постом. За ким сумує композитор?

Hyser також писав, що дружина Ігоря Ніколаєва Юлія Проскурякова похвалилася фігурою в міні-сукні. Яка красуня!