Ігор Крутой поділився з шанувальниками теплим сімейним відео. Композитор показав, як зайшов у гості до своєї мами. Фанатів потурбував виснажений вигляд Крутого.

Російський композитор Ігор Крутой вирішив поділитися з фоловерами сімейним відеороликом. Він показав, як ходив у гості до своєї мами Світлани. Ігор Якович, як зразковий син, відвідує свою маму щотижня по неділях.

Цього разу Крутой прийшов до мами не з порожніми руками. Він подарував Світлані Семенівні новий мобільний телефон. Композитор упевнений, що його мама в свої 87 років швидко освоїть новий девайс. Варто відзначити, що виглядає Світлана Семенівна для своїх років просто чудово: у неї ясний розум, хороша пам'ять і немає видимих проблем зі здоров'ям.

У квартирі у Світлани висять сімейні фотографії. На них можна побачити саму Світлану Семенівну в молодості, її покійного чоловіка Якова Авраамовича, який помер в 1980-му році від раку, фотографії їхніх дітей Ігоря і Алли Крутих.

Світлана Семенівна поділилася з сином життєвою мудрістю: "Своїх партнерів ми пізнаємо при розлученні; брата і сестру при розділі спадщини, ну а дітей пізнаємо в старості". Мама Ігоря Крутого зазначила, що пізнати свого чоловіка під час розлучення їй не довелося, оскільки він помер, і вона з ним не розлучалася, в своїх братах і сестрах на впевнена, а своїми дітьми – задоволена. Схоже, Світлані Семенівні і Якову Авраамовичу вдалося добре виховати своїх дітей, тому зараз Світлана не обділена увагою сина і дочки.

До речі, самому Ігорю вже 67 років. У нього є син Ігор, дочка Олександра і прийомна дочка Вікторія. Також у композитора вже є три внучки.

Однак роки беруть своє. Останнім часом Крутой виглядає втомленим, помітно схудлим, постарілим і навіть болючим. Схоже, композитору варто більше відпочивати і займатися своїм здоров'ям. Нагадаємо, у Крутого була операція з видалення ракової пухлини. Невже онкологія повернулася?

Як повідомлялося раніше, Ані Лорак заспівала українську пісню під акомпанемент Ігоря Крутого. Ось так здивувала!

Hyser також писав, що Ігор Ніколаєв розповів про ускладнення після операції у Ігоря Крутого. Лікарі зробили все, що змогли.