Нинішню дружину Сергія Жигунова Вікторію Ворожбит часто порівнюють з Анастасією Заворотнюк. Схоже, цього разу у Вікторії здали нерви.

Фанати Сергія Жигунова давно помітили, що "гардемарину" подобаються жінки певного типажу. Всі його кохані-перша дружина Віра Новікова, Анастасія Заворотнюк і друга дружина Вікторія Ворожбит – ніби на одне обличчя. Тільки от нинішню дружину актора порівняння з Заворотнюк, схоже, дуже дратує.

У своєму мікроблозі Вікторія поділилася з фоловерами своїм портретним знімком. На фото журналістка відображена в сірому джемпері і оригінальних сережках. Фотографія дівчини зібрала масу компліментів, однак і тут знайшли користувачі соцмережі, які вирішили порівняти її з Заворотнюк. На цей раз Вікторія вийшла з себе і навіть використовувала матюкливе слово.

Однак незабаром Ворожбит схаменулася і видалила не тільки свої відповіді, а й коментарі, які її розлютили.

Нагадаємо, Сергій Жигунов і Анастасія Заворотнюк грали коханих в серіалі «Моя прекрасна няня». Незабаром робочі відносини акторів переросли в роман, який тривав 2 роки. Заради Анастасії Сергій розлучився зі своєю дружиною Вірою Новіковою. Однак пара Жигунов-Заворотнюк розпалася. Тоді Сергій знову повернувся до екс-дружини, і вона пробачила його. І ось кілька років тому Жигунов познайомився з Ворожбит, яка як дві краплі води схожа на його попередніх пасій. Актор знову залишив Віру і навесні нинішнього року одружився на Вікторії.

Якщо Вікторія планує зберегти психологічне здоров'я і хороші відносини з чоловіком, їй все ж доведеться прийняти той факт, що вона схожа на колишніх коханих Жигунова і змиритися з ним. Інакше їй важко доведеться в ролі дружини актора і відомої особистості, а ЗМІ «заклюють» її за матюки і зриви в соцмережах.

Як повідомлялося раніше, Сергій Жигунов одружився з копією Анастасії Заворотнюк. Актор опублікував перші кадри з весілля.

Hyser також писав, що Сергій Жигунов розповів, як намучився під час зйомок з Анастасією Заворотнюк в серіалі «Моя прекрасна няня».