У мережі показали те, як виглядає Тетяна Кравченко.

Актриса Тетяна Кравченко стала відома широкому колу фанатів після того, як вона знялася в серіалі "Свати". У ньому вона зіграла харизматичну Валюху. У той же час під час зйомок картини вона закохалася в свого партнера по знімальному майданчику Федора Добронравова. Але чоловік не відповів їй взаємністю. Адже він давно одружений і у нього два дорослих сина. Тоді Тетяна Кравченко зрозуміла, що з ним вона своє щастя не знайде.

Але ця закоханість допомогла їй змінитися тільки в кращу сторону. Актриса схудла і кардинально зайнялася своєю зовнішністю. У мережі донині з'являються знімки зі зйомок різних сезонів цього серіалу. Цього разу показали фото, на якому позують на передньому плані Тетяна Кравченко та Федір Добронравов. Актор ніжно обійняв за шию свою супутницю.

Але ось Тетяна на тлі вийшла не дуже. Її обличчя було занадто великим. По всій видимості з актрисою поганий жарт зіграв фокус камери.

"Наші улюблені Валюха та Іван.🥰 Фото зі зйомок Сватів 7 в Грузії.🥰 ",- підписали знімок в мережі.

Шанувальники були під враженням після такого фото.

"Коли вже вийде Свати 7. чекаємо з нетерпінням, Дуже чекаємо вас, в 7 сезоні, коли ж ми зустрінемося?!Улюблені наші!!!!!💋💋👍👍❤️❤️🙏, Обожнюємо вас!!! Кожен день дивимося фільм Свати. Чекаємо Свати 7. Будьте здорові!!!🙏🙏🙏👍👏❤️, Чекаємо Вас!!!!У 7 сезоні! Скучненько дуже, без Сватів!!!!! 😢😢, Величезного здоров'я вам!!!😍 😍 😍 😍любимо вас !!!",- написали віддані шанувальники під фото в мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Федір Добронравов засмутили шанувальників своїм зовнішнім виглядом.

Також писали, що Кравченко зі "Сватів" показала, як вона виглядає за лаштунками.

Нагадаємо, що в мережі показали незвичайне фото Кравченка.