Христина Асмус поділилася подробицями свого особистого життя.

Російська актриса Христина Асмус нарешті розкрила ще одну деталь свого особистого життя. Актриса заявила, що вона зараз знаходиться в абсолютній любові. Нагадаємо, що раніше Асмус розлучилася з російським коміком Гаріком Харламовим після восьми років шлюбу. У пари є восьмирічна дочка.

Шанувальники пари довгий час не могли повірити в те, що це сталося. Як виявилося, що ініціатором розлучення стала Христина. Але так і не були до кінця відомі причини. Вже більше року Асмус говорить про те, що вона перебуває у відносинах з новим чоловіком. Але його імені вона не розкриває.

А нещодавно актриса поскаржилася на те, що вона через щільний робочий графік дуже сильно втомлюється. Сон практично відсутній, у неї постійні проблеми з тиском і вона готова лягає в лікарню для обстеження. Але після написала, що їй вже краще.

"Спасибі вам всім за підтримку в моєму стані здоров'я, за сотні повідомлень і адекватну реакцію на мою відкритість 🙏 🏻
Але що для мене зараз важливо!!
Я перебуваю просто в абсолютній любові!!! ❤ ️ Помимо крім потужної турботи від дочки і коханої людини... мені (вже не знаю за що) послані 2 крутих проекту🤙 🏻", - підписала фото Христина Асмус.

У коментарях користувачі Мережі похвалили Асмус за силу духу.

"Так, після слова "коханої людини", я перестала читати. Що я пропустила?), Які слова 🔥 Здорово, що так 😌, Слава Богу, Христина, що у тебе є в житті любов і ти здатна її транслювати нам через свої акторські роботи... Instagram! ❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗, Така красива .❤ ️ 🙌 🔥 👏 ",- написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що син покійного Михайла Круга зробив важливу заяву.

Також писали, що у мережі з'явилося лякаюче фото Анастасії Заворотнюк.

Нагадаємо, що Олена Кравець зважилася кардинально змінити імідж.