Українська ведуча Леся Нікітюк показала спокусливі фото.

Українська ведуча Леся Нікітюк знову порадувала своїх шанувальників новими фото. На цей раз вона вирішила приміряти на себе латексний костюм, який відмінно підкреслив всі вигини її апетитною фігури. В якості ключового атрибута для цих фото ведуча вибрала шаурму. Відзначимо, що Нікітюк завжди відрізнялася нестандартним мисленням при продумуванні своїх нових фото.

Свій образ ведуча доповнила окулярами незвичайної форми в жовтій оправі і чорними черевичками на високих підборах. Варто сказати, що вийшло дуже навіть незвично. Також на шиї ведучої можна помітити невелику прикрасу.

"Шаурма як у Кім😎", - з гумором підписала ведуча свої нові фото.

У коментарях шанувальники відзначили, що Леся виглядає просто карколомно. Від неї просто неможливо відірвати очей. Вона прекрасна в будь-яких нарядах. Але якщо приміряє настільки провокаційні образи, то це завжди потрапляння в десятку.

"🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥не Ну це агонь агнищее, Виходить крашиха 🔥, Леся Іванівна! харе буті такою гарною🔥, тьху на вас 😍, це найкращий підпис ever😍, Швидше, як у Каннье Веста 😂 😂 , Вау. Its amazing 😍😍😍😍, Ого цей богиня походу🔥 😍, шаурма-це життя!, Нагадали Іді Бріт з Відчайдушних домогосподарок, Ээээээээй сексі дитинко)❤️❤️, Леся Іванівна, Ви своїм гарячим серцем зігріли цей осінній день 😍 🔥 🔥 , Леся Іванівна, Ваша шаурма....не пам'ятаю шо хотів, але згадав і знову забув)коротше ням ням)) 😂 👏 🔥 🙌 , 🔥Лопата теж як у Кім😂Емейзинг👌, Це анріал, ві шикарна...🔥❤️, Жінка-кішка повертається 😍", - написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що донька Полякової налякала соцмережі своєю поведінкою.

Також писали, що Тіна Кароль показала провокаційне фото в чорній сукні.

Нагадаємо, що Оля Полякова розповіла подробиці особистого життя.