Український боксер Іван Редкач, який має досить скандальну репутацію, в соціальній мережі Instagram зізнався своїм шанувальникам, що не любить людей, що живуть в Україні.

У коротких сторіс на питання фоловера про те, чи любить спортсмен Україну він відповів, що країну любить, а ось людей ні. Він вважає українців жебраками і написав, що вони не мають ніякої мотивації в житті.

"Дуже Люблю Україну, не люблю людей, які живуть там, без мрії і мотивації, без своєї думки, жебраки в душі", - написав він.

Його відповідь набула масового розголосу після чого Редкач сказав, що незважаючи на свою любов до України, людей, що живуть в ній, він вважає "стадом баранів".

"Люблю Україну, там ще залишилися адекватні люди, у кого є своя думка і своє я, а більшість, як стадо баранів", - пише він.

Як відомо, 35-річний Редкач живе і тренується в США.

Нагадаємо, раніше в одному з італійських підручників з географії його автори допустили кричущу помилку. Справа в тому, що ониУкраину, Білорусь, Молдову і країни Прибалтики зарахували до регіонів Росії.

У повідомленні Посольства України на сторінці в Facebook, опублікованому у вівторок, 7 вересня йдеться, що спотворена інформація про Україну була опублікована в італійському підручнику з географії Namaskar.Benvenuti nel mondo della geografia авторства Альберто Фре, призначеному для учнів середньої школи.

"Уважні читачі виявили спотворену інформацію про Україну і замовчування фактів російської агресії проти нашої держави", – йдеться в повідомленні.

Посольство України в Італії звернулося в італійське Міністерство освіти, асоціацію італійських видавців і до видавця підручника з проханням виправити цю помилку в статті.

Популярні новини зараз

Водіїв попередили: якщо накопичили 12 балів - відберуть права. Що тепер зміниться

В Україну йде велика біда, ховатимуть сотнями: відомий мольфар розповів про потужну стихію

Росія почала закуповувати в Україні елітні труни"Патріот". На них навіть є герб РФ. Фото

Літо буде по-справжньому пекельним: українців попередили про аномальні перепади

Показати ще

Раніше Hyser писав про те, що у мережі погодні сюрпризи в Україні показали фотожабою.

Також Hyser повідомляв, що мережа супермаркетів "Сільпо ""відправила" український борщ у космос.

Нагадаємо, що у Німеччині вперше на продаж виставили цілу гору.