Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова показала себе повністю голою.

Російська балерина Анастасія Волочкова знову потрапила в гучний скандал. Після того, як в мережі з'явилися її фото, коли вона справляла свою нужду під ялинкою, балерина вирішила і зовсім себе показати зовсім голою. Таким чином вона хотіла показати, що їй нічого приховувати і вона абсолютно не боїться того, що в мережі були опубліковані такі фото.

Волочкова виклала своїй сторінці в соціальній мережі серію знімків. На першому фото вона позує сидячи повністю голою, прикривши свої найпікантніші місця просто рукою. На інших фото вона демонструє свою фігуру в купальнику, повернувшись до глядачів спиною.

"Оскільки після мого "Писання" під ялинку у мене немає відбою від федеральних каналів️️, вирішила сама поділитися своїми фото Без будь-яких прихованих камер, що чатують мене. Замість того, щоб нишком знімати моє життя на ділянці мого ж будинку і як зграя гавкаючих шавок товпитися під моїм балконом із засудженням мене. Замість того, щоб жити своїм життям, а не моїм, можна було спокійно попросити мене особисто поділитися моїми фото. Раз багатьох так цікавить моє тіло, вирішила поділитися Від першої особи, оголивши перед вами крім тіла, ще й душу", - підписала провокаційні знімки балерина.

До такої публікації вона навіть не стала за звичкою приховувати коментарі. Користувачі Мережі вдосталь могли висловити свою думку з цього приводу. І тут думки розділилися. Хтось ще більше засудив балерину за її" відкритість", а хтось навпаки підтримав.

Раніше Hyser писав про те, що Микола Басков показав провокаційний знімок і розповів про новий спосіб задоволення жінок.

Також писали, що Христина Асмус розповіла про серйозні проблеми зі здоров'ям, потрібна госпіталізація.

Нагадаємо, що Каменських знову продемонструвала відверте вбрання.