Український депутат і спортсмен Жан Беленюк розповів про нареченого Лесі Никитюк.

Жан Беленюк-депутат від партії президента України " Слуга народу "і чемпіон Олімпіади 2020 в Токіо дав відверте інтерв'ю для YouTube-проекту"Віддушивдушу". Під час розмови, звичайно, була порушена тема і особистих відносин. Так як в один час всі говорили про те, що у нього роман з ведучою Лесею Нікітюк. Відзначимо, що Леся дуже яскрава дівчина. Шанувальники досі не розуміють, чому вона ще одна. Сама Леся не любить говорити про своє особисте життя.

На її сторінці в соціальній мережі немає і натяку на те, що вона перебуває у відносинах. Однак депутат спростував цю інформацію. Він заявив, що у неї давно є чоловік. Просто, по всій видимості, вона не прагнути його показувати всім.

Також він прокоментував можливість відносин з ним. Перше, що скасував Беленюк це зростання ведучої. Адже вона дійсно дуже висока дівчина.

"Я на неї підписаний. Вона часто виставляє свої фотографії в купальнику. До речі, вона нічого. Але я з нею так не спілкувався, якщо чесно. Вона висока така. Я з нею бачився на передачі (в 2019 році Беленюк знімався в проекті "Хто зверху?"на"Новому каналі". Його ведучою є Нікітюк. – ред.). Але я люблю високих", - заявив спортсмен.

Якби Нікітюк була вільна, то вона мала б усі шанси створити стосунки з депутатом. Але поки це неможливо через те, що дівчина не одна. І у неї вже є молода людина.

"Але у неї ж хтось є, начебто якийсь азербайджанець. Мені просто азербайджанці про це говорили, тому... Напевно, збрехали", - підсумував він зі сміхом.

Раніше Hyser писав про те, що Тіна Кароль потрапила в гучний скандал, такого від неї ніхто не очікував.

Також писали, що донька Полякової спантеличила мережу новим своєю появою.

Нагадаємо, що Тіна Кароль показала себе в чорній сукні по фігурі.