Аллу Пугачову давно не було видно на світських заходах. Однак днями Примадонна порушила своє самітництво і відвідала кінопрем'єру. Зовнішній вигляд легендарної виконавиці здивував і шокував її шанувальників.

Днями в Москві відбулася прем'єра фільму "Вертинський". На кінопоказі були присутні багато російських знаменитостей, проте справжнім фурором стала поява на червоній доріжці кінотеатру Алли Пугачової і Максима Галкіна. В останні роки Алла Борисівна відмовилася від світського життя, віддавши перевагу усамітнення в сімейному особняку в селі Грязь. Там вона насолоджується товариством свого чоловіка та їхніх дітей Лізи та Гаррі. Кінофестивалям і музичним конкурсам Примадонна воліє проведення часу з двійнятами, займаючись їх вихованням і навчанням, а також відпочинок на природі.

Однак Пугачова зробила виняток заради прем'єри фільму "Вертинський". Не дивно, що всі об'єктиви фотографів були прикуті саме до Примадонни. Алла Борисівна відмовилася позувати на самоті, міцно тримаючи за руку свого чоловіка.

Одягнена співачка була в чорний топ і сірий брючний костюм в смужку. Укорочені штани зірка доповнила чорними ботильйонами. Талію зірки підкреслював широкий пояс чорного кольору. На голові у Алли Борисівни була висока зачіска, хоча вже багато років артистка носить шиньйони.

Шанувальники Пугачової не могли не помітити, що виглядає співачка не кращим чином. Складається враження, що Примадонна знову скористалася послугами пластичного хірурга. Однак або на цей раз операція пройшла невдало, або шкіра на обличчі виконавиці просто не може більше натягуватися. На обличчі Алли Борисівни застигла неприродна посмішка, та й сама Примадонна зараз мало схожа на саму себе. Варто відзначити, що в гонитві за нев'янучою молодістю і красою Алла Пугачова вже не раз вдавалася до послуг пластичних хірургів.

Як повідомлялося раніше, Алла Пугачова в жалобі. Примадонна втратила близьку людину.

Hyser також писав, що Алла Пугачова випадково засвітила своє справжнє волосся. Та Примадонна, виявляється, майже лиса!