Наташа Корольова показала фанатам, як веселитися в компанії подружки. Ох, і побешкетували дівчата, поки їхні чоловіки не бачили!

Вчора своє "гранатове" весілля - 19 років спільного життя – відзначили Олександр та Іда Достман. Він-російський продюсер, президент і власник культурно-благодійного фонду "Артес«, президент Асоціації високої моди і прет-а-порте, продюсер передачі Аншлаг, організатор концертів знаменитих артистів, засновник компанії "Валентин Юдашкін груп", член Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ Російської Федерації і один з головних сірих кардиналів російського шоу-бізнесу. Вона-адвокат, автор книги "Кримінально-правові та кримінологічні проблеми попередження злочинів у сфері роздрібної торгівлі", кандидат юридичних наук, член Московської обласної колегії адвокатів, світська левиця і близька подруга Наташі Корольової.

"Наша гранатова дата 💗 Рош ха-Шана познайомив нас в синагозі в 2002 році", - написала Іда в соцмережі, опублікувавши архівні фото з чоловіком.

"Вітаємо солодка парочка !!! Любові!",- прокоментувала пост подруги Наташа Корольова.

Пізніше подружки зібралися разом, щоб відзначити «гранатове» весілля Іди і Олександра. Поки Олександр затримувався, дівчата весело провели час і без нього. Вони смакували стиглі гранати і записували Відео для сторіс Корольової.

Відзначимо, що в шлюбі Іди і Олександра народилося двоє синів Данило і Яків, у продюсера також є дочка від першого шлюбу.

Наташа Корольова також скоро відзначить "гранатове" весілля з Сергієм Глушко. Вже наступного року буде 19 років з дня весілля зіркової пари, яка виховала сина Архипа. Минулої зими шлюб Корольовою і Тарзана опинився під загрозою через зраду стриптизера, проте співачка вирішила пробачити невірного чоловіка і зберегти свій шлюб.

Як повідомлялося раніше, Наташа Корольова задерла міні-спідницю і показала всім те, що не прийнято демонструвати широкій публіці.

Hyser також писав, що Ігор Ніколаєв показав, яким красенем був, коли був чоловіком Наташі Корольової.