Анастасія Волочкова претендує на пенсію від Великого театру, в якому вона була примою-балериною. Однак театр не збирається платити пенсію скандальній зірці. Хто правий у цій ситуації?

Російська балерина Анастасія Волочкова знову судиться з Великим театром. Зірка стверджує, що з того моменту, як прийшла працювати в театр, а було в 1998-му році, вона не отримувала від нього виплат, а театр не платив за неї податки до Пенсійного фонду. Через це тепер Волочкова не може оформити собі дострокову пенсію. За словами зірки, Великий театр вкрав у неї 17 років кар'єри. Як каже адвокат Волочкової, через дії театру вона нібито втратила право на дострокову пенсію, покладену балеринам.

Зірка планує подати в суд на Великий театр і відсудити у нього, крім належної їй пенсії, ще 200 мільйонів рублів за моральну шкоду.

Нагадаємо, це не перший конфлікт Волочкової з керівництвом Большого театру. У 2003-му році балерина вже судилася зі своїм роботодавцем. Тоді керівництво театру нібито звільнило балерину за те, що вона додала у вазі. Суд став на бік Волочкової, і її відновили в театрі. Однак після цього зірка так більше ніколи жодного разу і не вийшла на сцену Великого театру.

Зараз Волочкова в основному зайнята в естрадних номерах власного виробництва. Балерина щорічно придумує своє шоу, з яким гастролює по країні. Однак ті, хто бачив виступи Анастасії наживо, не в захваті від цього дійства. Кажуть, балерина втратила не тільки свою форму і пластичність, але також часто прикладається до пляшки і поводиться неадекватно.

Танцювальна кар'єра не є єдиним заробітком зірки. Анастасія також пробує свої сили як модель і актриса, а нещодавно знаменитість заспівала, продемонструвавши шанувальникам ще один свій талант.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Волочкова шокувала публіку знімком без одягу і нижньої білизни. Ось це срамота, хоч би прикрилася чим-небудь!

Hyser також писав, що у мережі з'явилися компрометуючі фото Анастасії Волочкової в обіймах Микити Джигурди.