7 вересня став шокуючим днем для багатьох артистів російської естради. Не стало Бориса Краснова, людини, яка була за лаштунками завжди, але саме від нього залежала та картинка і атмосфера, яку на концерті буде оцінювати глядач. Шкода тільки, що потрібна була людина всім тільки за життя.

Так, сьогодні, 9 вересня в Москві прощалися з відомим російським художником-постановником Борисом Красновим. Ось тільки провести його в останню путь практично ніхто не прийшов зі знаменитостей, пишуть росЗМІ.

І це при тому, що відомий російський сценограф займався оформленням концертних програм Валерія Леонтьєва, Філіпа Кіркорова, Льва Лещенка, Лариси Доліної, Ірини Аллегрової, Олександра Малініна, Валерія Меладзе, Олександра Розенбаума і багатьох інших.

Відомо, що прощання з дизайнером сцени пройшло в траурному залі Троєкуровського кладовища. Продюсери Олександр Достман і Євген Болдін, актор Стас Садальський і співак Валерій Сюткін – ось, мабуть, і всі знаменитості, які прибули на прощання.

Просто під час прощальної промови розплакалася дочка сценографа Дарина. Спадкоємиця художника заявила, що несправедливо, що батько так рано покинув цей світ, а також подякувала всім, хто прийшов на похорон і попросила вибачення за батька:

"Він був дуже яскравим, він був зіркою, він був талантом, новатором свого часу. Я дуже прошу всіх людей, якщо він когось, колись образив-у нього був непростий характер, і людина він був непростий, Творчий - вибачте його! Він не зі зла... Вибачте, якщо зможете, щоб він міг спати спокійно" - сказала вона біля труни.

Ще однією людиною, для кого ця втрата стала величезною, була Алла Пугачова. Співачка і її чоловік прибули в траурний зал одними з перших з величезним букетом білих лілій. Обличчя Алли Борисівни приховувала Червона маска.

Було дуже помітно, що Пугачова була розбита горем і ледве трималася на ногах. Видимо, смерть Бориса Краснова стала для Примадонни великим емоційним потрясінням. Вона намагалася приховати свої сльози, але у неї це виходило не дуже добре. Вона довго стояла біля труни, сумуючи, потім перехрестилася і сіла в першому ряду - Максим стояв поруч.

Раніше Hyser писав про те, що Галкін показав улюблений костюм Пугачової для рольових ігор.

Також наш портал повідомляв, що Максим Галкін осоромився перед школою, куди привіз дітей з Пугачовою.

Популярні новини зараз

Екологічне лихо в Одесі. Пожежа охопила унікальний природний парк

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Тепло скасовується: в Україну повертаються дикі морози. Коли очікувати

Як виглядав найперший ЗАЗ "Таврія": навіть у Європі заздрили такому дизайну

Показати ще