Фанатам повідомили про те, що з життя пішов актор Веслав Голас.

У Варшаві на 91 році життя помер відомий актор Веслав Голас. Широкому колу фанатів він став відомий після ролі стрілка-радиста Томека в серіалі 60-х "Чотири танкісти і собака". Актор не зміг пережити другий інсульт, який став причиною смерті.

Актор прожив дуже цікаве життя. Веслав Голас народився в 1930 році в місті Кельце. Батько майбутнього актора-Теофіо Голас-був сержантом артилерійського полку і брав участь у боях проти сил вермахту, пізніше потрапив у полон до нацистів і помер у концтаборі Майданек.

Майбутній актор також не залишався осторонь від подій, які відбувалися в країні. Він вступив в організацію"сірі шеренги". Але в 1944 році він був заарештований і піддався тортурам. Для чоловіка це стало великим випробуванням, але не зломило.

Після закінчення війни Велас вирішив вступати до театрального. І він пройшов на перший курс з першого разу. Майбутній актор вступив до Державної вищої театральної школи Варшави. Після закінчення навчання актор вже грав у кількох театрах. Після він став приймати запрошення знятися в кіно.

Але практично всьому світу він став відомий після картини "Чотири танкісти і собака". Її показували не тільки на території Польщі, а й усього Радянського Союзу. Актор полюбився багатьом шанувальникам за свою відкритість на екрані і щирість. На рахунку Веласа більше тридцяти картин.

Раніше Hyser писав про те, що Алла Пугачова розповіла про жалобу у своїй родині.

Також писали, що не стало легендарного композитора.

Нагадаємо, що у родині Шерон Стоун велике горе.