Зірка 90-х років Андрій Губін повідомив, що йому стало гірше.

Співак Андрій Губін довгий час живе самітником. Він давно розповів про те, що у нього є серйозні проблеми зі здоров'ям. Виявляється, що протягом усього цього часу співак змушений боротися з важкою хворобою нервів. Лікарі діагностували у нього лівосторонню прозопалгію. Практично весь цей час Губін живе в своїй квартирі в Москві, в якій вже протягом 20 років не було ремонту.

Не так давно співак вирішив повідомити, що йому стало значно гірше. У 2020 році він їхав до Єгипту, щоб лікується там. Але незабаром змушений був повернутися.

Артист розповів, що у нього болить все тіло. Тому він намагається багато рухатися, щоб не зійти з розуму від болю. І це не завжди дається йому так легко, як хотілося б. Але він не опускає руки і продовжує рухатися вперед.

Артист навіть намагається не включати свій телефон. Він скаржиться на те, що як тільки він включає гаджет, йому тут же починають писати гидоти. Тому він більше не хоче себе травмувати. Так як для нього це все дуже важко як морально, так і фізично.

Але Андрій не втрачає оптимізму, каже, що пише музику. Зірка також підшукує собі будинок в Підмосков'ї, щоб працювати в тихому і відокремленому місці. Хоча шанувальники були б дуже раді знову почути свої улюблені хіти в його виконанні.

Також він повідомив, що живе не один, а з коханою дівчиною. Вона рятує його від самотності. Але її ім'я співак не називає. Відомо, що Губін живе на відрахування зі своїх колишніх хітів. Це не дуже великі гроші, але все ж йому на життя цілком вистачає. До слова і стан квартири його цілком влаштовує.

Раніше Hyser писав про те, що Ігор Ніколаєв показав незвичайне фото.

Також писали, що у мережі жахнулися зовнішнім виглядом Григорія Лепса.

Нагадаємо, що Лазарєв показав фото з Лорак.