Синоптики попередили жителів України про те, що погода скоро погіршиться

Осені принесла з собою в Україну досить неприємну погоду, яка нарешті замінилася незначним потеплінням, що радує багатьох українців. Втім, за словами народного синоптика Леоніда Горбаня, з третьої декади першого місяця осені погода в черговий раз зіпсується. Про це він розповів інформаційному порталу "Сьогодні".

Експерт стверджує, що до 20 вересня температурні показники відчутно знизяться, в результаті чого денна температура коливатиметься від 10 до 12 градусів вище нуля. Після цього трапиться чергове короткочасне потепління, але, тим не менш, закінчиться вересень саме холодами. Крім цього, на цей період синоптики обіцяють дощі.

Горбань розповів, що навіть незважаючи на те, що в третій декаді вересня погода буде максимально осінньою і сльотавою, літо все ж передасть останній привіт: з 21 по 23 вересня небо стане ясним, а термометри вдень показуватимуть від 17 до 19 градусів тепла. В кінці ж місяця знову похолодає, хоча погода і буде досить сухою. Вдень температура складе від 10 до 12 градусів вище нуля, а нічна температура складе 5 градусів вище нуля.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що українців попередили про те, що на прилавках супермаркетів стоїть небезпечна продукція, здатна серйозно нашкодити організму — енергетичні напої.

Йдеться про конкретний бренд енергетика, що надається за ціною в 15 гривень за банку — HELL. Справа в тому, що в одному з видів напою міститься серйозна отрута, здатний отруїти людину — оксид етилену. Міститься отрута в конкретному вигляді - HELL Focus Strong 250C.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям показали, в яких умовах готують "дитячу" ковбасу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали цікавий" Запорожець " по-німецьки.

Також "Hyser" писав, що деяким вчителям в Україні почнуть платити по 60 тисяч гривень.