У мережі показали, як за роки змінилася перша леді України Олена Зеленська

Персона Олени Зеленської, до того, як її чоловік став главою України, незважаючи на статус зірки Володимира Зеленського, особливо не висвітлювалася, проте після того, як вона стала першою леді України, вона стала часто з'являтися на публіці і вражає українців своїми елегантними і стильними нарядами. Про те, як Олена змінювалася протягом років повідомляє iнформаційний портал "OBOZREVATEL".

Так, мало хто знає, що Олена познайомилася з "Кварталом 95" завдяки своєму чоловікові, і згодом вона стала брати активну участь в написанні сценаріїв для сценок. У 2009 році відбулася прем'єра комедійного мюзиклу "Як козаки", в якому Зеленська значилася одним зі сценаристів. Одночасно з тим, Зеленській приписують створення образу Василя Голобородька, головного героя серіалу "Слуга народу", що став хітом в Україні.

Про особисте життя першої леді відомо, що вона вийшла заміж за Володимира в 2003 році, а в 2005 році у них народилася перша дитина — дочка Олександра. Кілька років пізніше, в 2013 році, Олена Зеленська народила другу дитину — хлопчика Кирила.

Володимир і Олена Зеленські на своєму весіллі. Фото: OBOZREVATEL

Після того, як 21 Квітня 2019 року Володимир Зеленський здобув перемогу у другому турі президентських виборів, Олена Зеленська "вступила на посаду" першої леді України. Сьогодні вона часто з'являється на публіці в ділових нарядах, активно займається благодійністю і створює програми, що допомагають державі.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Олена Зеленська стала зіркою глянцевого журналу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розкритикували невдалу російську пародію на Володимира Зеленського.

Також "Hyser" писав, що Юлія Тимошенко здивувала українців тим, наскільки вона схудла.