Ольга Сумська розповіла, якою вона була раніше.

Українська актриса Ольга Сумська вельми відверта зі своїми передплатниками. Вона практично все розповідає про своє життя. На своїй сторінці в соціальній мережі вона також досить часто показує нові фото і відео. На цей раз вона вирішила розповісти, що в молодості їй завжди пропонували ролі спокусниць зі стервозним характером, але вона хотіла грати більш ласкавих і добрих персонажів. А ось зараз їй дають ролі мам і бабусь. Але така зміна не бентежить її, тому що це нормально.

На новому фото Ольга Сумська позує в рожевій кофті. Свій образ вона доповнила яскравим макіяжем, виконаному теж в рожевих тонах. Це фото було явно зроблено в роки її молодості.

"Завжди хотіла грати характерні ролі, а грала здебільшого звабливих стерв...а зараз мам і бабусь ... Але це ж нормально, правда?Я не сумую🤓 😜 😏", - підписала з гумором знімок Ольга Сумська.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що вони люблять будь-які ролі актриси. Тому що її гра-це завжди мистецтво.

"Звабливих можна і донині:), Кожна ваша роль Унікальна і характерна-тому,що саме ви робите її такою❤️❤️Обожнюю вас❤❤, а Роксолана? Думаю, більш характерної бути просто не може...), Ви чудові у всіх ролях 👏 👏 👏 👏Браво 👏❤️❤️❤️❤️❤️, Супержінка!!!Неймовірна врода 🔥 🔥 🔥 , Дуже красива і чудова жінка! Світла людина і прекрасний Друг🙏 🙏, шикарна🔥. Що тоді, що зараз🔥, Яка ви красива 😍 еталон жіночності !, Богиня!!!!Найкрасивіша, найкраща!!!Любимо Вас!!!❤️❤️❤️, 👏ви завжди краще акторка, не важливо що чи приваблива суворо мачуча ви завжди краща актриса Ольга красуня чарівна добра👏👏👏👏'👏👏👏👏👏", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Наташа Корольова показала свої витівки з подругою.

Також писали, що Надія Мейхер показала себе в мереживній білизні.

Нагадаємо, що Алла Пугачова налякала полонників новим знімком.