Днями біля Кремля був помічений катафалк Aurus, створений спеціально для Володимира Путіна. Траурне авто прибуло в центр Москви, щоб виконати свою місію. Невже українці дочекалися смерті російського диктатора?

Фотографи відобразили біля Кремля катафалк, створений на базі авто Aurus. Ця модель була створена спеціально для президента РФ Володимира Путіна.

Основою для катафалка послужив лімузин з високим дахом і без задніх дверей. Авто оснащене гібридною силовою установкою а основі 4,4-літрового бензинового мотора, яка працює разом з повним приводом і 9-ступінчастою коробкою «автомат».

Однак українці рано раділи, Володимир Путін ще не відійшов у інший світ. За наявною інформацією "президентський" катафалк братиме участь у похоронній процесії глави МНС Росії Євгена Зінічева, який днями загинув у Норильську.

Нагадаємо, спочатку брехливі російські ЗМІ повідомили про "героїчну" смерть Зінічева під час військових навчань в Норильстку. Глава МНС разом з іншою людиною опинився на уступі скелі. Коли супутник Зінічева несподівано зірвався зі скелі і впав в озеро, глава МНС нібито, не роздумуючи, стрибнув за ним, щоб врятувати його. Однак, не розрахував і при падінні впав на виступ скелі, через що і загинув. Потім преса трохи змінила картину події. Тепер Зінічев не стрибав зі скелі, а намагався врятувати супутника, що зірвався. Однак чоловікові зробити цього не вдалося, і вони удвох розбилися об скелі.

Але, як то кажуть, все таємне стає явним. Як виявилося, Зінічев загинув зовсім не під час військових навчань, а під час туристичної поїздки. Глава МНС оглядав місцеві визначні пам'ятки в горах біля Норильська, проігнорував правила техніки безпеки і зірвався вниз. Оператор, який знаходився поруч з главою МНС, спробував врятувати його, але у нього нічого не вийшло. Ось така безславна смерть глави МНС Росії.

Як повідомлялося раніше, не стало близького друга Володимира Путіна. Кремль в жалобі.

Hyser також писав, що відомий баскетболіст розповів, як "загуляв" з Володимиром Путіним і тридцятьма дівчатами.