Леся Нікітюк поскаржилася не грубе ставлення фанатки до неї.

Леся Нікітюк вирішила відвідати концерт відомого гурту "Мумій Троль", який пройшов під Києвом 8 вересня. Все було добре до того моменту, поки нею не нагрубила дівчина. З чим це пов'язано незрозуміло. Як виявилося, що фанатка була в стані алкогольного сп'яніння і тому могла просто не впізнати українську ведучу. Про те, що сталося вирішила розповісти сама Леся. Звичайно, вона була максимально неприємно здивована.

"Не обійшлося, звичайно, без п'яної фанатки, яка мене відштовхнула і сказала: "пішла геть звідси, тварюка!"- поділилася Леся.

Але телеведуча не образилася, не знітилася - відштовхнула агресивну глядачку і пішла далі.

"Нормальна практика. Завжди знайдеться людина, яка зганьбить свою сім'ю, і не тільки. Так що я, чесно кажучи, не ображаюся. Але трохи спина болить", - підвела підсумок сутички Нікітюк.

Варто сказати, що Леся взагалі в кишеню за словом не полізе і завжди може постояти за себе не тільки перед фанатами, а й іншими зірками. Не так давно артистка дуже епічно відповіла Дурнєву. Тому багато телеканалів із задоволенням її звуть в багато проектів.

Шанувальники в цій ситуації від щирого серця підтримали Нікітюк. Тому що така поведінка ні для кого не прийнятна. Це дикість Так себе і тим більше на концерті. І не важливо, хто стоїть перед цією людиною.

Раніше на концерті в Києві Російська реп-виконавиця Інстасамка обматюкала і вигнала із залу одного з глядачів. У зв'язку з карантинними заборонами в РФ зараз неможливо давати концерти, і російські артисти масово потягнулися до нас.

Раніше Hyser писав про те, що український депутат розповів подробиці особистого життя Нікітюк.

Також писали, що Нікітюк показала дуже провокаційне фото в латексі.

Нагадаємо, що Кароль потрапила в гучний скандал.

Популярні новини зараз

У Києві "замінували" два аеропорти і три ТРЦ. Перші подробиці

Точка неповернення. Путін категорично проти переговорів із Зеленським

Перешкоджає утворенню ракових клітин. Названий найкорисніший хліб

Втратила близьку людину. У Пугачової траур, вся сім'я сумує

Показати ще