Співачка Віра Брежнєва здивувала своїх шанувальників новим провокаційним відео.

Віра Брежнєва часто радує своїх шанувальників новими фото і відео. Цього разу вона вирішила себе показати практично оголеною. Співачка опублікувала відео, на якому показано, як вона приймає літній душ прямо на вулиці. На співачці з одягу можна помітити тільки плавки білого кольору. Артистка стоїть до глядачів спиною, але навіть такий ракурс є вельми провокаційним і зачаровує.

Відзначимо, що незважаючи на свої роки Віра Брежнєва має просто відмінну фігуру. Вона регулярно займається спортом і ретельно стежить за своїм харчуванням. Про це вона сама розповідає і каже, що такий спосіб життя дає їй більше енергії і сил. Так як у неї дуже напружений графік роботи. Але навіть в такій метушні вона встигає приділити час своїй родині. Хоча на відео не видно її чоловіка Костянтина Меладзе.

"18 + 🔞 водні процедури Решила вирішила почати цей тиждень так 😎", - підписала провокаційний знімок Віра Брежнєва.

У коментарях користувачі Мережі написали, що Віра розкішно виглядає.

"Оберніться, Оберніться... ❤ ️ , Кожен день так починайте і закінчуйте (в прямому ефірі😂)!, Мені вже давно 18+! Так що Віра, ви надмірно карколомна☺❤ ️ ❤️❤️, Віра, частіше, купайтеся...)))🔥🔥🔥, Поміняти то можна ракурс, не видно ж нічо 😄 🍒 , Бути людиною-це багато, але бути жінкою - ще більше 🌸, Шикарна жінка❤️❤️❤️! У мене любов до свого тіла, до красивих фото і Відео себе прийшло після 30 років🔥.,
Гарний початок понеділка🔥 Краса!, Ух ти!🔥", - написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Кіркоров показав розкішні форми Лорак без фотошопу.

Також писали, що Джанабаєва показала те, як вона любить проводити вільний час в саду сама.

Нагадаємо, що Горбунов показав дружину без фотошопу.