Шанувальники Григорія Лепса розчарувалися в його зовнішньому вигляді.

Російський співак Григорій Лепс на своїй сторінці в соціальній мережі намагається розповідати шанувальникам про те, що відбувається в його житті. Хоча зараз він не так часто дає концерти і з'являється на публіці, як це було раніше. Цілком ймовірно виною всьому його стан здоров'я. Співак не раз у своїх інтерв'ю зізнавався, що він постійно стикається з проблемами по здоров'ю. А все тому що в молодості він зловживав спиртним.

Це не тільки позначилося на його здоров'ї в цілому, але і на зовнішності. На останніх кадрах, якими поділився співак, можна помітити як він "здав". Деякі користувачі мережі вважають, що співак все більше і більше стає схожим на людину, яка донині вживає алкоголь. Хоча співак не раз говорив, що він зав'язав з цією справою.

На новому фото співак позує зі своєю хрещеною мамою.

"З улюбленою хрещеною мамою ❤️", - підписав знімок Григорій Лепс.

У коментарях користувачі Мережі в першу чергу звернули увагу на його зовнішній вигляд.

"Ти останнім часом погано виглядаєш, хрін на все забий, виїхай в санаторій відпочинь, нехай тебе підлатають, у нас отже немає сильних голосів, неохоче і твій втратити.,
Дуже приємно дивитися на вас. Гарне фото. Дякую, що поділилися., Яке щастя, що ваші мами живі!🔥 Це щастя👏👏👏, Чудовий Григорій Лепс з чарівною хрещеною мамою!❤️, Ви дуже турботливий хрещеник, син, батько і чоловік!!!👏 👏 👏 👏 👏Щастя, здоров'я всім !!!🔥❤️👏😍❤️, Дай бог довгих років життя . .🙏Дуже гармонійно виглядайте разом .👍, Яке щастя, мама, поруч. Дай бог їй довголіття і здоров'я. 🙌 ",- написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Ігор Ніколаєв показав архівне фото.

Також писали, що Потап показав дорослого сина.

Нагадаємо, що Лазарєв показав, як розважається з Лорак.