Ані Лорак показала добірку своїх яскравих образів на"Новій хвилі".

Співачка Ані Лорак показала на своїй сторінці добірку зі своїми образами, в яких вона побувала на "Новій хвилі". Серед цих фото був знімок, через який вона потрапила під хвилю критики.

Нагадаємо, Кіркоров на своїй сторінці в соціальній мережі поділився знімком Лорак, який виклав без обробки. На ньому можна відразу помітити, що виявляється співачка не так худа, як хоче здаватися. Після Лорак на своїй сторінці вже виклала цей же знімок, але після ретельної обробки в Фотошопі. Складно було не помітити разючі перетворення співачки буквально на очах. Цей прикрий конфуз співачки ніяк не стала коментувати. А тільки розмістила оброблене фото серед інших. На першому знімку Лорак позує в шикарній сукні, в якій зроблений акцент на бюст.

У підписі до фото співачка запропонувала вибрати своїм фанатам кращий образ. Практично всі вони написали про те, що Лорак прекрасно в будь-якому вбранні.

"У кожному образі прекрасна😍 така різна, але така ж улюблена ❤️ завжди яскрава, стильна і красива! Справжній еталон! 😍 , всі образи просто офігенні😍 🔥 складно один вибирати🙈, Образи все шикарні 😍 😍 😍 😍складно вибрати один., Всі класні, теж ношу таке👌👍♥️⭐️⭐️⭐️⭐️, 🔥 🔥 🔥Ну природно в дуеті з Сергієм!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Як ви виглядаєте офігенно!, Всі образи по своєму прекрасні. Таке відчуття, що вам йде буквально все😍 😍 😍, Яка прекрасна!!!😍 😍 😍Найкрасивіша і талановита!!!🔥, У всіх образу сексуальна і дуже красива!! 🔥 🔥 🔥 🔥На першому фото дуже гарний колір волосся! 🔥Вам йде! ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ",- написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Андрій Губін розповів, що у нього погіршилося здоров'я.

Також писали, що Ігор Крутой шокував своїм зовнішнім виглядом.

Нагадаємо, що Тіматі показав свою нову обраницю.