У мережі показали автобус радянської розробки, про який знає мало хто з автолюбителів

Радянський Союз був настільки величезний, що випускається в ньому кількість моделей машина вражало уяву, і, що більш цікаво, житель однієї республіки мг не знати про те, які машини роблять в іншій Республіці. Про один з таких автомобілів розповів портал "Carakoom".

Повідомляється, що минулої суботи, 4 вересня, в Ризі презентували незвичайний і дуже рідкісний автомобіль, який був випущений на Ризькому автобусному заводі в кінці сімдесятих років минулого століття. Цей автобус-Екскурсійний автопоїзд РАФ, який був випущений спеціально до Олімпійських ігор 1980 року. Модель була випущена дуже маленькою серією, яка налічувала всього 20 зразків.

Рухав автопоїзд сідельний тягач моделі РАФ-3407, який був розроблений на основі стандартного мікроавтобуса РАФ-2203 "Латвія", у якого зрізали всю задню частину і створили нову колісну базу. В результаті кабіна існувала відразу в двох версіях, з укороченою колісною базою і з подовженою. Другий варіант припускав додатковий відсік за спинками крісел.

До тягача ж кріпився причіп моделі РАФ-9226, а за ним один-два причепа РАФ-9225. Це було малорозмірні причепи з колесами тієї ж розмірності, що і тягача. У причепах повністю були відсутні стінки, міцність же конструкції забезпечували металеві поперечини. Таким чином, сідати і виходити з автопоїзда було швидко і просто, та й простір у екскурсійного автобуса був набагато краще, ніж у інших моделей. Кожен причіп був розрахований на 21 пасажирське місце.

Примітно, що такі автобуси їздити на досить червоній швидкості, тому творцям моделі довелося зменшити коней на двигуні "Волги" і встановити гальма тільки на задню вісь.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали ексклюзивну вантажівку від Заз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зареєстрували перший автомобіль з водневим двигуном.

Також "Hyser" писав, що в Україні виявили Екзотичний Lanos.