Російський виконавець Михайло Шуфутинський розповів про свою покійну дружину.

Михайло Шуфутинський у 2015 році втратив свою першу дружину, з якою прожив у шлюбі 44 роки. Маргарита Шуфутинська пішла з життя в Лос-Анджелесі. Їй було 66 років. Про свою покійну дружину виконавець розповів в своєму недавньому інтерв'ю на одному російському телеканалі.

"Я мало займався у своєму житті нашими дітьми. Все взяла на себе Маргарита. Не з усіх питань ми були одностайні. Моє життя-це струс і подолання. Я бачив мету, яку хотів досягти. Я багато в чому винен. Вона прожила зі мною щасливі роки. Так сталося, що вона пішла з нашого життя. Ми всією сім'єю зібралися разом. На похорон приїхали сини з дружинами. Всі були всі разом в Лос-Анджелесі», - згадав той час Виконавець.

72-річний Михайло Шуфутинський розповів, що він хоче жити далі і співати пісні. Але про свою першу дружину він згадує з великою любов'ю і теплотою. Так як саме ця жінка змогла йому дуже багато дати. Вони прожили багато бід і негараздів разом.

Також співак розповів про свої плани. Він не хоче залишати фанатів без його творчості тому має намір дати ще багато концертів. Незважаючи на вік він сповнений сил і енергії, щоб творити і ділитися цим. Є зміни і на його особистому фронті. У співака з'явилася молода кохана, яка тепер підтримує його.

Відзначимо, що в шлюбі у Шуфутинського і його дружини народилися два сини. Зараз у нього вже сім онуків.

Михайло Шуфутинський з дружиною Маргаритою, фото: скріншот

У свою час багато шанувальників засудили Михайла Шуфутинського за те, що він закрутив роман з молодою дівчиною. Деякі це сприйняли як зраду його покійної дружини. Хоча сам співак зізнався, що Маргарита теж йому зраджувала.

Раніше Hyser писав про те, що співак Дан Балан показав неоднозначний кадр, погано без Тіни Кароль.

Також писали, що співак Діма Губін зізнався, що його здоров'я знову дає збій, йому потрібне лікування.

Нагадаємо, що Ігор Ніколаєв показав раритетне фото.