У мережі показали російську співачку Алли Пугачову на похоронах Бориса Краснова.

Співачка Алла Пугачова втратила ще одного близького друга. Не стало художника-оформлювача Бориса Краснова. Він помер у віці 60 років. Він працював з Аллою Пугачовою, Філіпом Кіркоровим, Валерієм Леонтьєвим, Ларисою Доліною та іншими російськими та зарубіжними артистами. Після того, як стало відомо про його смерть Алли Пугачова на своїй сторінці в соціальній мережі опублікувала зворушливий пост з теплими словами на адресу Краснова. Для Пугачової його відхід став великим ударом.

На похорон співачки прибула в супроводі свого чоловіка Максима Галкіна. Вона довго стояла біля труни покійного і сумувала. Після разом з Галкіним вони сіли в першому ряду. У якийсь момент Пугачова не витримала і заплакала, прикривши обличчя руками. Її сильно хитнуло в сторону. Було таке відчуття, що вона ось-ось і потреряет свідомість.

"У якийсь момент не витримала і заридала так, що прикрила обличчя руками, зігнулася. Галкін розпереживався. Аллу Борисівну хитнуло убік. Вона ледь не втратила почуттів", - йдеться в повідомленні росЗМІ.

У мережі також було опубліковано відео присутності Пугачової на похоронах.

На похоронах з промовою виступила і дочка Краснова. Вона зізналася, що досі не може повірити в те, що її батька не стало. І хоч у нього був не легкий характер, але він міг створити на сцені дійсно шедевр. Адже не дарма ж з ним працювали практично всі зірки російської естради. Пугачова сама не раз про нього дуже схвально відгукувалася. А складний характер художника її ніколи не лякав, тому що вона теж дуже сильна і непередбачувана жінка.

Раніше Hyser писав про те, що Ольга Сумська розповіла про особливості свого характеру в молодості.

Також писали, що Даша Астаф'єва показала себе повністю оголеною.

Нагадавши, як проходили похорони Бориса Краснова.