Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова показала фото своєї хрещениці.

Останнім часом ім'я Анастасії Волочкової все частіше звучить в ЗМІ. Так як вона знову примудрилася потрапити в гучний скандал. Вся справа в тому, що балерина вирішила справити свою нужду під деревом на своїй ділянці. Але цей момент помітили сусіди і зняли на камеру.

Після знімок був опублікований практично у всіх виданнях. Волочкова після вирішила навіть організувати флешмоб, але її мало хто підтримав. Тоді балерина пішла вже стандартним шляхом-найняла адвокатів і почала судитися з кривдниками.

Поки незрозуміло, чим закінчиться справа. Але в перервах Волочкова встигає робити нові публікації в соціальній мережі. Цього разу вона вирішила привітати з Днем Народження свою хрещеницю Елізу. Вона розмістила кілька фото дівчини. На першому знімку Еліза позує на тлі троянд в чорній сукні. Дивує те, що незважаючи на святкову обстановку навколо дівчини вона виглядає досить сумно.

"Сьогодні день народження моєї хрещениці Елізочка!🌺 🙏 Я бажаю тобі щастя і великих удач! Ти дивовижна людина! І я дуже дорожу нашою дружбою! Завжди молюся про тебе.🙏 Чекаю в гості відзначити🌺❤️ подивіться, яка вона стала доросла і красива!🙏 16 років🌺", - підписала кілька знімків Волочкова.

Багато фанатів звернули увагу на те, що по всій видимості батьки дівчини не збираються кликати її хресну на свято. Тому що Волочкова чекає дівчину у себе вдома. Також фанати не обійшли стороною і той факт, що балерина абсолютно не говорить про свою дочку, яка, до речі, давно з нею вже не живе.

Раніше Hyser писав про те, що Анастасія Волочкова повністю роздяглася і показала себе так фанатам.

Також писали, що друзі та рідні Доліної зробили важливу заяву.

Нагадаємо, що Басков придумав новий спосіб, як можна задовольняти жінок.