Потап здивував шанувальників новим образом. Поки Настя Каменських була на гастролях, її чоловік переодягнувся в жінку.

Днями Потап здивував шанувальників дивним знімком у своєму мікроблозі. Не всі фоловери відразу впізнали в жінці на фото популярного репера і продюсера. Навіщо Потап приміряв жіночий образ?

Як виявилося, Потап разом з Євгеном Кошовим брав участь у зйомках програми «Ліга сміху». Тому на свіжому фото Потап зображений в каракулевому пальто, з макіяжем на обличчі і в жіночій перуці. Разом з Кошовим вони відображені в ретро-авто. Євген при цьому одягнений в офіцерську форму.

Шанувальникам Потапа його сміливий експеримент припав до душі. Під опублікованим знімком можна знайти масу лайків і смайлів.

З гумором до витівки репера поставилася і Настя Каменських, яка в цей час була на гастролях. Чоловік надіслав співачці фото, яке було зроблено в гримерці ще під час його перетворення в жінку. Настя оцінила прикол по достоїнству. Схоже, виконавицю зовсім не турбує перетворення її чоловіка в жінку.

Відзначимо, що і Настя, і Потап – люди творчі, тому їм часто доводиться приміряти сміливі, екстравагантні і екстремальні образи. Ось і цього разу реперу довелося навіть "змінити стать" заради зйомки. Щоб на такі жертви йшла Каменських - ми маємо на увазі зміну статі заради зйомок-ми не пригадаємо.

Втім, Каменських приміряла вельми відверті і екстравагантні образи для зйомок в кліпах, автором багатьох з них був саме її чоловік. Креативу у Потапа вистачає на кілька музичних проектів, так що зовсім не дивно, що репер не боїться подібних радикальних перетворень.

Як повідомлялося раніше, Настя Каменських не може стримати сліз. Потап повільно перетворюється на Едіту П'єху. Що сталося з репером?

Hyser також писав, що дочка Потапа розповіла про свої татуювання, їх у неї 50 штук. А найцікавіші Наташа показала фоловерам.