У мережі обговорюють свіже фото дочки Жанни і Алана Бадоєвих Лоліти. Дівчинка виросла і стала справжньою красунею.

Шлюб Жанни і Алана Бадоєвих тривав 9 років. Зіркове подружжя розлучилося без скандалів і взаємних претензій. Зараз вони в дружніх відносинах. Дочка Лоліта, народжена в цьому шлюбі, живе з мамою і її новим чоловіком Василем Мельничиним в Італії, але часто приїжджає в гості до батька в Київ. У Лоліти теплі стосунки з обома батьками, а Жанна і Алан часто згадують свою дочку в інтерв'ю.

Лоліта Бадоєва неактивна в соцмережах, як багато зіркових спадкоємців. Схоже, кар'єра в шоу-бізнесі і популярність, зароблена за рахунок слави батьків, її не цікавлять. До недавнього часу Лоліта взагалі була проти того, що б батьки публікували її знімки в соцмережах. Однак останнім часом 15-річна дівчина все частіше стала з'являтися в акаунтах Жанни і Алана.

Фолловери теледиви і кліпмейкера відзначили, що Лоліта помітно підросла і перетворилася на красиву дівчину. Тепер її ім'я найбільш точно характеризує її зовнішній вигляд. Юна Лоліта вже багатьом кружляє голову.

Відзначимо, що свою зовнішність Лоліта успадкувала від батька, а ось від матері дівчина взяла характер. У ній змішався коктейль з багатьох національностей, адже її батько Алан-осетин, який народився в Беслані, виріс в Горлівці, а тепер багато років живе в Києві. Жанна приховує свою національність, проте в її крові можуть бути українська, польська та єврейська кров. До заміжжя вона носила прізвище Долгопольська. Народилася Жанна в Литві, виросла в Києві, а зараз живе в Італії і має італійське громадянство. Не дивно, що з таким родоводом і такими креативними батьками Лоліта росте такою красунею. Швидше за все, через пару років ми ще почуємо про спадкоємицю Бадоєвих, яка, напевно, вибере для себе креативну професію.

Як повідомлялося раніше, Ані Лорак поділилася компрометуючими знімками з Аланом Бадоєвим. Співачка показала, в які пози ставить її кліпмейкер.

Hyser також писав, що Жанна Бадоєва поділилася архівними знімками. З роками ведуча тільки гарнішає!