У мережі з'явилося архівне фото Михайла Шуфутинського. У молодому красені на знімку навряд чи можна визнати відомого артиста.

В одній зі спільнот Instagram днями з'явився оригінальний знімок. Це архивне фото Михайла Шуфуїтнського, яке було зроблено близько 30 років тому. На фотографії молодий артист позує на тлі історичної будівлі і американського ретро-автомобіля. Одягнений виконавець по моді тих років: на ньому довгий шкіряний плащ чорного кольору, джинси, лакові туфлі і чорний лонгслів. На шиї зірки видніється золотий ланцюг.

У красені на фото не без проблем можна визнати Шуфутинського, якому зараз вже 73 роки. У шансоньє було дуже насичене життя, в тому числі і особисте.

Його першою дружиною була Тетяна Ростова, проте цей шлюб не тривав довго. Майже все своє життя Михайло був щасливий з другою дружиною Маргаритою. Вони одружилися в 1971-му році і прожили разом до самої смерті Маргарити в 2015-му році. Друга дружина подарувала музиканту двох синів: Девіда і Антона. Старший син пари Девід живе з сім'єю в Москві. Він подарував шансоньє внучку Анну та онуків Андрія та Михайла. Молодший син Шуфутинського Антон живе в Америці. У нього четверо дітей: сини Захар, Ной, Дмитро і дочка Ханна Рене. Так що у шансоньє велика сім'я.

Шуфутинський важко переживав смерть коханої дружини, проте минулого року все-таки вирішив знову в'язати себе узами шлюбу. Третьою обраницею музиканта стала танцівниця з його балету Тетяна Уразова, яка молодша за співака на 30 років. Кажуть, вона дуже підтримала його після смерті другої дружини.

Хоча зараз шансоньє не такий популярний, як 30 років тому, він все ще веде активний спосіб життя. У свої роки Шуфутинський продовжує давати концерти, вести особистий мікроблог і насолоджуватися життям.

Як повідомлялося раніше, у мережі показали передсмертне фото дружини Михайла Шуфутинського. Сльози так і навертаються.

Hyser також писав, що про Михайла Шуфутинського вирішили створити серію коміксів. Ось це поворот!