Регіна Тодоренко опублікувала у своєму мікроблозі свіже фото зі своїм сином Михайлом. Теледіва і її спадкоємець були одягнені в одному стилі, проте фоловери не оцінили наряд хлопчика.

Останнім часом Регіна Тодоренко все частіше публікує у своєму мікроблозі сімейні знімки разом зі своїм сином Михайлом, якому скоро виповниться три роки. Цього разу перед зірковою мамою постало питання, в які секції віддати свого спадкоємця. Тому Регіна звернулася за порадою до своїх фанатів.

"Театральний сезон відкрили) Не за горами день народження у Михайла Владиславовича. Зараз йому 2.9, ось сиджу і думаю, на які гуртки почати водити? Порадьте що-небудь цікаве🙏 🏻, бажано відразу з посиланням на організацію або на школу творчості❤️. (Гімнастикою вже займається)", - написала Тодоренко в соцмережі.

Цей пост зірка екрану супроводила серією знімків зі своїм спадкоємцем. На фотографіях Михайло і Регіна одягнені в одному стилі. Зіркова мама вибрала для себе і для сина тренчі пісочного відтінку. Образ Михайла доповнювали коричневі джинси і чорні черевики.

Однак фоловери не оцінили модний аутфіт хлопчика. Багатьом здалося, що в такому вигляді Михайло схожий на дівчинку. Деяких користувачів мережі також здивувало те, що Регіна віддала сина на гімнастику, а не на більш «чоловічий» вид спорту, наприклад, на хокей або на футбол.

Однак іншій частині фоловерів образ хлопчика припав до душі. Вони вважають, що в цьому тренчі Михайло схожий на Шерлока Холмса.

Регіні порадили віддати сина на плавання або на англійську мову.

Зазначимо, що Регіна Тодоренко та її чоловік Влад Топалов дотримуються сучасних поглядів на виховання свого сина, тому не вважають гімнастику «жіночим» видом спорту. Вони розуміють, що фізичний розвиток дитини так само важливий, як і розумовий.

Як повідомлялося раніше, Влад Топалов приготував приголомшливий сюрприз на день народження Регіни Тодоренко. Співак розповів, куди відвезе теледиву.

Hyser також писав, що Регіна Тодоренко розповіла, яка сімейна трагедія сталася на її день народження. Свято було затьмарене смертю близької людини.