У Мережу потрапила інформація про те, що один дуже відомий російський пропагандист не потрапляє в прямий ефір. Стало відомо, що Дмитро Кисельов, який відомий, як російський пропагандист, вперше за років 10 не вийде на екрани телевізорів.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Фокус»

Є інформація про те, що Дмитро Кисельов захворів коронавірусом. Російський пропагандист ходив на зйомки кожен день, так як це є його основним джерелом доходів. Він ходив на роботу, навіть не підозрюючи, що хворіє коронавірусом. Тільки після того, як Дмитро зробив ПЛР-тест, він дізнався, що захворів.

Телеведучому відомої програми "Вести недели", якому вже 67 років, доведеться проводити час на ізоляції. Варто відзначити, що він не вийде в ефір вперше за 10 років. Відомо, що передача повинна вийти на екрани телевізорів 12 вересня.

Гендиректор МІА "Росія сьогодні" Дмитро Кисельов розповів, що результати ПЛР-тестів постійно показують позитивний результат. Саме ця причина говорить про те, що російський пропагандист повинен перебувати в лікарні на ліжку, а не на знімальному майданчику.

Варто відзначити, що Дмитро Кисельов робив вакцинацію, і все ж зумів захворіти коронавірусом. Він зазначає, що якби не вакцинувався, то його стан міг бути набагато гірше.

Потрібно підкреслити, що телеведучий сам заявив про те, що був щеплений, і настійно рекомендує всім людям робити вакцинацію. Він сказав, що навіть якщо вакцинована людина захворіє ковидом, то вона перенесе хворобу в легкій формі. Дмитро Кисельов сказав, що робив вакцину "Супутник". Саме завдяки цій вакцині він не лежить у важкому стані.

Відомо, що російського телеведучого замінить ігор Кожевін, який буде вести передачу в неділю. У випуску цієї передачі буде момент, на якому можна буде побачити Дмитра Кисельова в лікарні і дізнатися, який у нього стан на даний момент.

Є інформація про те, що телеведучого відправили в лікарню після того, як він почав мучитися від сухого кашлю і нестачі повітря. Після цих ознак у Дмитра Кисельова з'явилася двостороння пневмонія і висока температура.

Нагадаємо, що у Мережу потрапила інформація про те, що метро в Києві зіткнулося з проблемами.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям розповіли про групи, які перевірятимуть заклади на дотримання карантинних норм.