Відомий російський співак Микола Басков разом з усіма сумує за Йосипом Кобзоном.

Легендарного артиста не стало 30 серпня 2018 року, але його фанати і багато знаменитостей досі часто згадують про нього, причому не тільки як про талановитого музиканта, але і як про хорошу людину. На цей раз про Кобзона вирішив згадати у своєму Instagram Микола Басков, опублікувавши з ним фото.

Микола Басков розповів про життєву трагедію, фото: YouTube

До слова, пішов Йосип Кобзон з життя у віці 80 років. Відомо, що у нього було прогресування раку, яким він хворів п'ятнадцять років. У день його народження, 11 вересня, Басков поділився фото з ним, зазначивши, що він був легендарним артистом і людиною. Примітно, що Кобзону могло б виповнитися вже 83 роки.


Користувачі теж написали в своїх коментарях, що їм не вистачає Кобзона. Правда були і ті, хто навіть не знав про його смерть.

До всього іншого варто відзначити, що фото з Кобзоном Басков опублікував старе, що відразу відзначили уважні користувачі. Вони написали, що Микола виглядав би чудово на цьому знімку і без фотошопу, адже кадр був зроблений явно багато років тому, у його молодості.


Раніше "Hyser" писав про те, що хореограф Влад Яма ледь не потрапив в аварію, коли знімав відео за кермом.

Також наш портал повідомляв, що у мережі показали, як ховали легендарного Бориса Краснова. Серед знаменитостей була помічена Алла Пугачова.

Нагадуємо, що Настя Каменських поділилася з фанатами важливою подією, про яку мало хто знав.