Стали відомі нові подробиці особистого життя українського музиканта Андрія Данилка, широко відомого під псевдонімом Вєрки Сердючки.

У свої 47 років артист так і не обзавівся сім'єю - у нього немає дружини і дітей. На тлі цього завжди народжувалося багато чуток, оскільки публіці не терпілося одружити його хоч на комусь. Були навіть припущення, що у Данилка нетрадиційна орієнтація, але ця інформація не підтвердилася, пише "Одна хвилина".

у мережі розповіли, чому Андрій Данилко жодного разу не був одружений і не обзавівся дітьми, фото: Обозреватель

Зате інші здогадки публіки виявилися правдою. Зокрема, мова йде про те, що у артиста міг бути романтичний зв'язок з Інною Білокінь, яка з'явилася в житті Данилка ще в юнацтві. Публіка її знає, як маму Вєрки Сердючки.

Мало кому відомо, що кар'єра Данилка на сцені могла б не відбутися, якби не Інна. Вона підштовхнула Андрія до того, щоб він зайнявся театральним мистецтвом і допомогла створити той самий знаменитий образ. Деякі фанати з самого початку припускали, що у них роман, але вони все заперечували, але час від часу в мережі з'являлися фотографії, на яких пара цілувалася і обіймалася.


У 2018 році в інтерв'ю для шоу "Слава +" Андрій зізнався, що раніше дійсно зустрічався з Інною, але зараз їх пов'язує тільки міцна дружба. Так, Інна вже давно заміжня за іншою людиною і виховує дочку. А ось Андрій так і залишився самотнім, стверджуючи, що йому і так добре.


Раніше "Hyser" писав про те, що донька Олі Полякової показала, як її пестить бойфренд.

Також наш портал повідомляв, що Діма Білан розповів про свої стосунки з Майклом Джексоном.

Нагадуємо, що Дан Балан показав, як "біситься" без Тіни Кароль.