Знаменитому акторові і Виконавцю однієї з головних ролей в улюбленому глядачам серіалі "Свати" Федору Добронравову 11 вересня 2021 року виповнилося 60 років.

Колеги і шанувальники артиста вітали його, в тому числі, на просторах соцмереж. Наприклад, актриса і зірка серіалу «Кухня» Олена Подкамінська зворушливо звернулася до артиста-ювіляра і розповіла про те, які стосунки їх пов'язують.

"Улюблений друг мій, обожнюваний партнер! Найщиріший, світлий, рідний! Абсолютний ДОБРОнравов! З днем народження, Федя!"- написала вона.

А потім доповнила своє привітання ностальгічними спогадами: "сумую! Особливо за нашими жартами до вистави, під час і після. А ще по репетиціях спільним і розмовам про все на світі❤️".

В якості ілюстрацій до свого теплого послання вона використовувала архівні фото, на яких зображена із зірковим іменинником:

Інтернет-користувачі приєдналися до теплих побажань на адресу Федора Добронравова:

До слова, на сторінці Федора Добронравова в соціальній мережі Instagram публікацій на тему дня народження - не було. Але артист розмістив кілька відеороликів, на яких разом з синами вони влаштовували імпровізовані концерти на тлі мальовничого річкового пейзажу:

Популярні новини зараз

Трагедія з туристами. У Карпатах трапилася велика біда, відпочинок закінчився плачевно

Втратила близьку людину. У Пугачової траур, вся сім'я сумує

В Україну йде велика біда, ховатимуть сотнями: відомий мольфар розповів про потужну стихію

Тепло скасовується: в Україну повертаються дикі морози. Коли очікувати

Показати ще

Раніше "Hyser" писав про те, що Валюха зі "Сватів" показала унікальне фото зі своєю найкращою подругою.

Також наш портал розповів про те, що зірка комедійного серіалу "Свати" стривожила шанувальників відчутним зовнішнім виглядом.

Нагадуємо, що Анна Кошмал зі "Сватів" захопила шанувальників пікантними постільними кадрами.