Дружина відомого українського музиканта Сергія Бабкіна Сніжана розповіла шанувальникам про цілющу силу медитації.

Також вона зізналася, що всі духовно-фізичні трансформації пережила на власному досвіді, а тому цілком спокійно може про це говорити.

Сніжана пояснила:»для тих, кому важливо бути здоровою у всіх аспектах – і фізично, і психологічно, і емоційно, я пишу цей пост". За словами дружини артиста, за допомогою медитацій їй вдалося позбутися від панічних атак, зниженого тиску і різних болів в організмі.

Це допомагає їй налагоджувати комунікацію не тільки з собою, але і з оточуючими: "контролювати думки і тепер я вибираю яку думку я думаю, А яку нехай думають інші".

Сніжана Бабкіна досить давно практикує медитацію, а також займається йогою, що дозволяє їй тримати себе в прекрасній фізичній формі.

"Мова про такий свій стан, про таке відчуття себе, при якому все виходить і реалізовується. Іноді начебто саме по собі " - пише вона.

Для максимальної ефектності свого послання знаменитість використовувала фото, на якому зображена з оригінальним пляжним аксесуаром замість купальника:

До слова, це далеко не перший пост Сніжани Бабкіної, в якому вона хвалиться не тільки глибиною філософської думки, а й ідеальними формами. Вона вважає, що кожна людина повинна навчитися правильно розподіляти свої внутрішні енергетичні ресурси і не витрачати сили на негатив і спогади про минуле.

Популярні новини зараз

Таємниця «Титаніка» розгадана: з‘явилися нові деталі катастрофи

«Дитячих ілюзій немає»: Зеленський екстрено звернувся до нації

Це місце може чіпати лише Дантес: Дорофєєва показала нове тату нижче пояса

Як відрізнити Омікрон від звичайного грипу: лікар дав важливі поради

Показати ще

Раніше "Hyser" писав про те, що Сніжана Бабкіна розкрила секрети зіркового чоловіка.

Також наш портал розповів про те, що Сергій Бабкін опублікував відверте фото дружини і зробив важливе зізнання.

Нагадуємо, що Сніжана Бабкіна розповіла про подружні зради в їхній родині.