У мережі розглянули автомобілі з найневдалішими дизайнами, випущені в СРСР

Ні для кого не секрет, що в сенсі виробництва автомобіль для звичайних споживачів радянська промисловість здебільшого відставала від іноземної, і рівень комфорту від використання радянських машин закордонний автолюбитель оцінив би швидше як відсутність комфорту, проте були в цілому невдалі екземпляри навіть за радянськими мірками. Про такі машини в "LiveJournal" розповів користувач "mirovich.media".

Першим автор поста позначив"Вухатий Запорожець". Об'єктивно кажучи, що ЗАЗ-966, що ЗАЗ-968, особливо щодо іноземних аналогів тих років, можна назвати невдалими автомобілями, проте в їхньому випадку, рівно як і у випадку з "горбатим Запорожцем", дизайн — не найслабша їх частина. Мінуси стосуються скоріше невдалої конструкції, наприклад, розташований ззаду двигун з повітряним охолодженням, який постійно перегрівався, низька надійність і низький рівень комфорту. Зовні, втім, осуду заслуговує хіба що ЗАЗ-968, який стояв на конвеєрі до 1994 року і на той час, звичайно, жахливо застарів зовні. "Горбатий" і "Вухатий" цілком відповідають дизайнерським тенденціям свого часу, з урахуванням, звичайно, затримки в кілька років, властивої Радянському автопрому.

Наступний же автомобіль справді виглядає потворно-СМЗ СЗД"Інвалідка". Дана машина розроблялася як спеціальний транспорт для людей з обмеженими можливостями, проте реалізована задумка була жахливо. Примітно, що минула модель СМЗ — СЗА, виглядала дійсно дуже симпатично, побачити її можна було у фільмі "Операція И".

Наступна машина-ГАЗ - 69"Козел". Автомобіль виглядає слабо відразу з кількох причин. По-перше, будучи військовим автомобілем, салон ГАЗ - 69 був дуже аскетичним. Крім того, машина часто ламалася, тому власнику потрібно було розбиратися в її пристрої.

"Таврія" - останній автомобіль у списку. Назвати його потворним, звичайно, не можна, швидше у нього та ж проблема, що і у ЗАЗ-968 — він в невідповідний час виходив з конвеєра. Справа в тому, що випускати машину планували ще в 70-х роках, однак для того, щоб не пошкодити продажам "вісімки", автомобіль став на конвеєр тільки в 1987 році, коли він виглядав вже набагато менш привабливим. Одночасно з тим, у "Таврії" була велика кількість проблем зі зчепленням, електрикою, ременем ГРМ, а також з пасивною безпеку.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали ексклюзивну вантажівку від Заз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зареєстрували перший автомобіль з водневим двигуном.

Популярні новини зараз

Морози до -30 градусів: синоптикиня розповіла, чи повернеться екстремальний холод

Була «Голосом тисячоліття»: не стало всесвітньо відомої співачки. Таких більше не буде

Навіть 16-ти років не було: в ДТП обірвалося життя юної моделі. Поспішала на фотосесію. Фото дівчини

Навіть голос, як у Алли: Галкін показав, як підросла його з Пугачовою донька. Відео

Показати ще

Також "Hyser" писав, що в Україні виявили Екзотичний Lanos.