Українців попередили, що найближчим часом в Україні буде холодно.

Погода цієї осені буде вкрай мінлива і нестабільна. Тепло буде змінюватися різким похолоданням. У вівторок, 14 вересня, Україну перетинатимуть атмосферні фронти. Тому варто чекати різкої зміни погоди. Зокрема, стовпчики термометрів підуть вниз. Що стосується дощів, то вони будуть переважно на Заході України.

Може збільшитися хмарність і трохи зволожитися повітря також на півночі, в центральних областях, може торкнутися Харківської області. Але і сонця достатньо. Південь і Схід ще належатиме сухій повітряній масі.

Синоптик також попередила, що практично по всій території України очікується густий туман. Видимість буде максимум на 300-500 метрів.

У тилу холодного фронту опиняться західні регіони країни. Тому там буде найхолодніша погода. В інших регіонах буде дещо тепліше.

На Західній Україні завтра, 14 вересня, очікується вдень ще все ж комфортні + 18 + 22 градуси. В інших регіонах варто очікувати до + 25 градусів тепла. Опадів, переважно, не очікується.

У Києві погода практично буде незмінною. Хоча території столиці все ж перетне атмосферний фронт. Але максимум, що він дасть це дещо підвищену вологість повітря.

Все ж невелике зниження температури в Києві буде. Але це до + 22 градусів тепла. А ось справжнє похолодання прийде вже на цих вихідних. Стовпчики термометрів показуватимуть максимум + 10 градусів тепла.

Раніше синоптики говорили про те, що холоди цієї осені не змусять себе чекати і в жовтні-листопаді очікуються вже перші заморозки і навіть сніг.

Раніше Hyser писав про те, що українців обрадували прогнозом, що в країну знову повертається спека, названа дата.

Також писали, що українців попередили про різку зміну погоди.

Нагадаємо, що стало відомо, коли в Україну прийде справжня осінь.

Популярні новини зараз

А казали, бідно живемо: які люксові авто українці купували найчастіше у 2021 році

Раптове тепло після 15-градусного морозу: стало відомо, коли Україну покине зима

Водіям буде не солодко: на дороги України виїхали патрулі-"фантоми"

Плавки вписалися у її «леопардку»: Ані Лорак здивувала «вологим» луком

Показати ще